فضا و چیدمان متفاوت بهترین محل کارهای دنیا  - آکا
فضا و چیدمان متفاوت بهترین محل کارهای دنیا محل کار,چیدمان
 
 
 

برترین ها: دوسال است که کمپانی های Inc.com و Architizer بهترین محل کارهای جهان (از دیدگاه خود) را انتخاب می کنند. ما نیز انتخاب های امسال آنها را برایتان برگزیده و معرفی کرده ایم. این اداره ها هرکدام ویژگی خاص خود را دارند. به طور مثال، ساختمان یکی از این اداره ها در واقع یک ایستگاه قطار بوده است یا برنده دیگر، شرکتی است که کارمندان می توانند داخل ساختمان اداری، اسکیت‌بورد بازی کنند.

,فضا و چیدمان متفاوت بهترین محل کارهای دنیا محل کار,چیدمان,مقالات معماری


پنجمین کمپانی منتخب، LivingSocial نام دارد و در شهر واشنگتن واقع شده است. هنگامی که مدیران شرکت، این ساختمان بسیار قدیمی را خریداری کردند، از موسسه طراحی OTJ درخواست کردند تا فضایی شاد یا چشم انداز شاد و پرانرژی  درست کنند. هدف آنها، ایجاد فضایی بود که کار گروهی در آن افزایش بیابد. به طور مثال، فضای سالن اصلی نشست ها با گلدان های متعدد در اطراف تزئین شده است که به فضا حالت غیررسمی می بخشد. نوع چیدمان میز و صندلی ها نیز باز است که به دوستانه بودن آن بیشتر تاکید دارد.

,فضا و چیدمان متفاوت بهترین محل کارهای دنیا محل کار,چیدمان,مقالات معماری


برنده این مقایسه و انتخاب نیز، شرکت Obscura Digital است. این شرکت با بودجه کم، تغییر دکوراسیون داخلی داشته است.  طراح این ساختمان،  IwamotoScott است که ساختمان بی روح و توسی رنگِ 36 هزار فوت مربعی متلق به دهه 1940 میلادی رابه یک ماتریکس سه طبقه تبدیل کرده است. این ماتریکس اکنون محل کار است که با با سالن نمایش و استودیو احاطه شده اند. طبقه بالایی آن نیر اتاق کنفرانس شرکت است.

,فضا و چیدمان متفاوت بهترین محل کارهای دنیا محل کار,چیدمان,مقالات معماری

منبع : بخش مقالات علمی آکاایران
برچسب :