آکاایران  

آکاایران: فروشگاه اینترنتی «بامیلو» حامی مسابقات روبات های پرنده

به گزارش خبرگزاری مهر، اولین دور از مسابقات دانشجویی روبات های پرنده در ایران، در دو بخش سرعت و فضای بسته از روز ۶ تا ۸ مردادماه ۱۳۹۵در ورزشگاه ساصد (مجموعه ورزشی سازمان صنایع دفاع) با حمایت مالی فروشگاه اینترنتی بامیلو و میزبانی انجمن علمی دانشگاه مالک اشتر برگزار می شود.

در این مسابقات بیش از ۱۵۰ نفر از دانشجویان رشته های مختلف فنی و مهندسی حضور دارند و طی سه روز با هم به رقابت می پردازند.

رامتین منزهیان، مدیرعامل بامیلو با اشاره به حضور استعدادهای درخشان میان دانشجویان ایرانی، این رقابت را فرصت خوبی دانست تا دانشجویان علاقمند بتوانند رویاهای خود را محقق سازند و در علم روباتیک در سطح بین المللی بدرخشند.

وی گفت: در اولین دوره از بازی پهپادها، تیم های اول تا سوم لیگ سرعت به ترتیب ۱۵۰ میلیون ریال، ۷۰ میلیون ریال و ۳۰ میلیون ریال دریافت خواهند کرد و به تیم های اول تا سوم لیگ Indoor نیز به ترتیب مبلغ ۵۰ میلیون ریال، ۳۰ میلیون ریال و ۲۰ میلیون ریال به عنوان جایزه نقدی اعطا می شود.

منزهیان گفت: اهدای جوایز به این دانشجویان کمک می کند تا با دلگرمی بیشتری برای توسعه ایده های خود تلاش کنند؛ بامیلو امیدوار است همین دانشجویان در آینده راهکارهای موثری برای جابجایی کالا توسط روبات های پرنده در سطح کشور ارائه کنند و بتوانند حلقه ای موثر در زنجیره تجارت الکترونیک در ایران باشند.

در ادامه سید مرتضی جابری فرد، دبیر اولین مسابقه روبات های پرنده اظهار داشت: حمایت بامیلو به عنوان یکی از موفق ترین شرکت های تجارت الکترونیک از این مسابقه می تواند سرآغاز تحولی مهم در این صنعت باشد و با حمایت از  مسابقه بزرگ پهپادها انگیزه خوبی برای دانشجویان نخبه و فعال در رشته هایی چون برق، مکانیک سایر رشته های مرتبط است تا بتوانند ابزاری کاربردی در خدمت صنعت و تجارت ایران را طراحی کنند.

در حاشیه این مسابقات غرفه هایی برای نمایش دستاوردهای علمی دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور و معرفی فعالیت های مختلف بامیلو در آستانه تولد دوسالگی این شرکت ایجاد شده است.

بازدید از این رقابت های پرهیجان برای عموم به ویژه علاقمندان به صنعت روباتیک و تجارت الکترونیک رایگان و آزاد است و همه علاقمندان می توانند از طریق ثبت نام در این لینک http://www.bamilo.com/idp2016/ برای بازدید از مسابقات و غرفه های مختلف بامیلو و شرکت در قرعه کشی اختصاصی بامیلو ثبت نام کنند.خبرگزاری مهر

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید آکا ایران نیست .

منبع :

منبع : بخش مقالات علمی آکاایران
برچسب :