پیش بینی شرایط آب و هوایی در مکعب شیشه ای! - آکا
اخبار اخبار علمی پیش بینی شرایط آب و هوایی در مکعب شیشه ای,شرایط آب و هوایی,پیش بینی شرایط آب و هوایی, آب و هوا

اخبار علمی - پیش بینی شرایط آب و هوایی در مکعب شیشه ای!

گجت اعلام آب و هوای مخترعان ژاپنی به نام تمسکوپ از طراحی ظاهری جعبه ای شکل کمینه گرا سود می برد و با اتصال بی سیم به رایانه شخصی کاربر به شیوه ای منحصر به فرد پیش بینی آب و هوا را انجام می دهد.

تحت شرایط عادی برای آن که از شرایط آب و هوا در روز آینده مطلع شوید به گزارش اخبار مربوط به آن در تلویزیون، روزنامه یا اینترنت مراجعه می کنید. اما گروهی از مخترعان ژاپنی ایده جالب توجه و متفاوتی را برای اطلاع از وضعیت آب و هوا مد نظر قرار داده اند. آنها قصد دارند تا به صورت فیزیکی شرایط آب و هوایی روز آینده را در اتاق افراد بازسازی کنند.

 

 

 گجت اعلام آب و هوای مخترعان ژاپنی به نام تمسکوپ از طراحی ظاهری جعبه ای شکل کمینه گرا سود می برد و با اتصال بی سیم به رایانه شخصی کاربر به شیوه ای منحصر به فرد پیش بینی آب و هوا را انجام می دهد. با توجه به اطلاعات دریافت شده، تمسکوپ اقدام به شبیه سازی شرایط آب و هوایی در مکعب شیشه ای خود می کند.

 

,اخبار, اخبار علمی, پیش بینی شرایط آب و هوایی در مکعب شیشه ای,اخبار علمی تازه های فناوری اخبار آموزشی

 این گجت از ترکیب آب، فراصوت و چراغ های LED برای پیش بینی آب و هوا استفاده می کند و به عنوان مثال اقدام به ایجاد بخار ابری با ترکیب آب و فراصوت برای روزهای ابری، و قطرات آب در حال ریزش برای نمایش روزهای بارانی کرده و یا با استفاده از چراغ های LED که در بالای دستگاه قرار دارند می تواند آذرخش یا آفتابی بودن هوا را شبیه سازی کند. این طرح مفهومی جذاب ممکن است در آینده به تولید انبوه برسد.

 

,اخبار, اخبار علمی, پیش بینی شرایط آب و هوایی در مکعب شیشه ای,اخبار علمی تازه های فناوری اخبار آموزشی

 اخبار علمی - عصرایران


منبع : بخش مقالات علمی آکاایران
برچسب :