تغییر آنلاین چهره در تماس‌های ویدیویی و عکاسی با نرم‌افزار جدید - آکا
سیستم‌عاملهای iOS و اندروید اخبار علمی گزارشات علمی تغییر آنلاین چهره ,آنلاین چهره ,اخبار ,تغییر آنلاین چهره در تماس‌های ویدیویی ,,اخبار علمی تازه های فناوری ا


 

اخبار علمی - تغییر آنلاین چهره در تماس‌های ویدیویی و عکاسی با نرم‌افزار جدید

نرم‌افزار جدید یک شرکت مستقر در سان‌فرانسیسکو، کاربران را بزودی قادر خواهد ساخت چهره خود را طی تماسی ویدیویی یا حتی هنگام عکس گرفتن ویرایش کنند.

این برنامه که Looksery خوانده می‌شود، برای سیستم‌عاملهای iOS و اندروید طراحی شده و اواخر سال جاری میلادی عرضه خواهد شد.

برنامه ابداعی از فناوری رهگیری برای تغییر چهره کاربر به صورت زنده روی صفحه و طی یک تماس ویدیویی یا گرفتن عکس، استفاده می‌کند.

برنامه مزبور حتی قادر است هنگامی که چندین نفر در تصویر وجود دارند، صورت را رهگیری کرده و تغییر دهد. به منظور استفاده، کاربر برنامه را باز می‌کند و دوربین را به سمت خودش نشانه‌ می‌گیرد. سپس نرم‌افزار رهگیری‌کننده چهره، مدلی ترسیم‌شده از ظاهر شخص را ایجاد می‌کند.

به گفته شرکت Looksery، در قسمت پایین آن 16 گزینه وجود دارد که می‌توان آن‌ها را برای تغییردادن نگاه یک فرد اعمال کرد. این طیف از زامبی‌کردن چهره یک شخص تا لاغرترکردن آن گزارش شده است. در درون برنامه جدید کاربر می‌تواند تصویری ویرایش‌شده از خود را گرفته و آن‌ را به دیگران ارسال کند. وی همچنین می‌تواند فیلمی را بگیرد یا یک تماس ویدیوئی زنده برقرار کند و ظاهرش را تغییر دهد.

افزون بر این، یک گزینه چت نیز وجود دارد که به افراد امکان ارسال پیغام‌ها و ویدیوها را به یکدیگر همراه با متن می‌دهد.

تیم علمی هم‌اکنون به دنبال بودجه‌یابی برای ارائه نسخه iOS از این برنامه در ماه اوت و نسخه اندروید در ماه نوامبر است. 

اخبار علمی - ایسنا

 گردآوری علوم و فنون آکاایران
منبع : بخش مقالات علمی آکاایران
برچسب :