طراحی گوشی M10 شرکت HTC به A9 شبیه خواهد بود - آکا
با توجه به اطلاعات منتشر شده گوشی M10 به A9 شبیه خواهد بود و فعلا با اسم رمز Perfume شناخته می شود.

آکاایران: طراحی گوشی M10 شرکت HTC به A9 شبیه خواهد بود

آکاایران اکانت توییتر evleaks@ به این موضوع اشاره کرده که شرکت HTC گوشی M10 را شبیه به گوشی A9 می سازد.

به گزارش آکاایران

با توجه به اطلاعات منتشر شده گوشی M10 به A9 شبیه خواهد بود و فعلا با اسم رمز Perfume شناخته می شود.

در حالی که دو گوشی A9 و X9 شرکت HTC مورد توجه کاربران قرار گرفته اند، این شرکت قصد دارد گوشی M10 را شبیه به A9 طراحی کند تا بتواند روند موفقیت های خودش را تکرار کند. به احتمال زیاد پرچم دار جدید این شرکت از بدنه ای فلزی بهره می برد و بسیار باریک هم طراحی خواهد شد. این احتمال هم وجود دارد که HTC دیگر از رابط کاربری Sense در گوشی جدیدش استفاده نکند.

اکانت evleaks@ به این موضوع اشاره کرده که گوشی M10 در حال حاضر با اسم رمز (Perfume) شناخته می شود.

در حالی که انتظار می رود گوشی M10 در نمایشگاه MWC 2016 رونمایی شود، شایعات به این موضوع اشاره می کنند که HTC قصد ندارد گوشی جدیدش را در این نمایشگاه معرفی کند و می خواهد در اواخر اسفند ماه برنامه ای جداگانه برای معرفی آن برگزار کند.

گوشی HTC A9

شایعات به این موضوع اشاره می کنند که این گوشی از یک دوربین 23 مگاپیکسلی در پشت بهره می برد. همچنین به احتمال زیاد از تراشه ی اسنپ دراگون 820 روی این گوشی استفاده شده است. به نظر می رسد برای M10 یک باتری 3000 میلی آمپر ساعتی در نظر گرفته شده باشد. با توجه به شایعات، پرچم دار جدید شرکت HTC از استاندارد IP68 بهره می برد که باعث می شود گوشی در برابر آب و گرد و خاک مقاوم باشد.

تا این لحظه شایعات مختلفی هم درباره ی دو گوشی گلکسی S7 شرکت سامسونگ و LG G5 شرکت ال جی منتشر شده است. این دو گوشی در تاریخ 2 اسفند ماه معرفی خواهند شد.

منبع: evleaks@

منبع :

منبع : بخش مقالات علمی آکاایران
برچسب :