در بخش چند نفره ی Homefront یک گروه چهارنفره برای خود می سازید - آکا
بازی Homefront: The Revolution قرار است در روز 20 می سال جاری میلادی روی سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن4 و رایانه های شخصی عرضه شود.

آکاایران: در بخش چند نفره ی Homefront یک گروه چهارنفره برای خود می سازید

آکاایران در حالی که تصور می کردیم شماره ی دوم هوم فرانت قرار است یک بازی تک نفره ی داستانی باشد، شرکت بازی سازی Deep Silver از بخش چندنفره ی این بازی رونمایی کرده است. بخش چندنفره ی بازی «هوم فرانت: انقلاب» (Homefront: The Revolution) هم مثل بخش داستانی، از مرحله های مختلف تشکیل شده است.

به گزارش آکاایران

حالت مقاومت در ابتدا دوازده مرحله ی مختلف خواهد داشت اما به مرور زمان، ۲۰ مرحله به این بخش به رایگان اضافه خواهد شد.

این بخش چند نفره که «حالت مقاومت» یا Resistance Mode نام دارد، به بازی کننده ها اجازه می دهد تا یک گروه مقاومت چهار نفره برای خود بسازند و با یکدیگر و به صورت Co-Op، مراحل مختلفی که برای آن ها ساخته شده است را به پایان برسانند. بازی کننده ها می توانند در حالت مقاومت، کاراکتر خود را با امکانات شخصی سازی زیادی بسازند. بازی کننده ها سپس شخصیتی که ساخته اند را در طول مراحل مختلف، به سربازی کارکشته و قوی تبدیل می کنند.

استودیوی بازی سازی Dambuster، سازنده ی بازی جدید هوم فرانت، می گوید که حالت مقاومت در ابتدا دوازده مرحله ی مختلف خواهد داشت. با این حال، در سال اول عرضه ی بازی، ۲۰ مرحله ی دیگر به صورت رایگان به این بخش اضافه خواهد شد.

می توانید در ادامه تصاویر و تریلری که از بخش Resistance Mode بازی منتشر شده است را ببینید.

بازی Homefront: The Revolution قرار است در روز ۱۷ می سال جاری میلادی (۲۷ اردیبهشت سال ۱۳۹۵) روی سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن۴ و رایانه های شخصی عرضه شود.

منبع: All Games Beta

منبع :

منبع : بخش مقالات علمی آکاایران
برچسب :