مدیر طراحی ویندوز فون، خود آیفون به دست دارد - آکا
جو بلفیور (Joe Belfiore)، مدیر طراحی ویندوز فون در شرکت مایکروسافت، اخیرا عکسی از خود در توییتر پست کرده است. این عکس هم حسابی برای اش دردسر ساز شده است؛ بلفیور

آکاایران: مدیر طراحی ویندوز فون، خود آیفون به دست دارد

آکاایران جو بلفیور (Joe Belfiore)، مدیر طراحی ویندوز فون در شرکت مایکروسافت، اخیرا عکسی از خود در توییتر پست کرده؛ عکسی که حسابی برای اش دردسر ساز شده است. بلفیور نه تنها موهای اش را بلوند کرده، بلکه او با استفاده از یک آیفون این عکس را روی توییتر پست کرده است!

به گزارش آکاایران

زمانی که «استیو بالمر» مدیریت مایکروسافت را بر عهده داشت، کارمندان این شرکت حق استفاده از آیفون را نداشتند.

اگر به بازخوردهایی که پست بلفیور روی توییتر داشته است نگاه کنید، می توانید آن ها را به سادگی به دو گروه تقسیم کنید: گروه اول موهای مدیر طراحی ویندوز فون را به مسخره کرده و گروه دوم به گوشی هوشمندی که بلفیور به دست دارد ایراد گرفته اند.

البته استفاده از یک آیفون توسط بلفیور اصلا موضوع عجیبی نیست. باید این موضوع را هم در نظر بگیریم که او در حال حاضر در مرخصی یک ساله ای به سر می برد. پس بهتر است که یک گوشی مجهز به سیستم عامل ویندوز فون به دست نگیرد و از تعطیلات اش به خوبی استفاده کند. اگر بلفیور یک گوشی مایکروسافت به دست داشت، به جای اینکه به سفرش فکر کند، احتمالا از تجربه ی کار با گوشی اش نوت بر می داشت تا ویندوز را بهتر کند.

زمانی که «استیو بالمر» مدیریت مایکروسافت را بر عهده داشت، کارمندان این شرکت حتی حق استفاده از یک آیفون را نداشتند. با این حال، «ساتیا نادلا» برنامه های متفاوتی در ذهن دارد. بسیاری از نرم افزارهای مایکروسافت در حال حاضر برای سیستم عامل iOS عرضه شده اند. مایکروسافت حتی می خواهد کیبورد ویندوز فون را برای iOS عرضه کند.

در نهایت بد نیست با دیدگاهی دیگر هم به این حرکت بلفیور نگاه کنیم. مدیر طراحی ویندوز فون قبل از هر چیز باید بداند که چه چیزی آیفون را این قدر برای کاربران اش جذاب کرده است؛ پس بد نیست که تجربه ی کار با این گوشی اپل را هم داشته باشد.

منبع: The Verge

منبع :

منبع : بخش مقالات علمی آکاایران
برچسب :