مشخصات احتمالی گلکسی S7 توسط کارمندان سامسونگ لو رفت - آکا
منابعی که خود را کارمند سامسونگ معرفی کرده اند، تصویری از مشخصات گوشی سامسونگ گلکسی S7 را در اختیار رسانه قرار دادند.

آکاایران: مشخصات احتمالی گلکسی S7 توسط کارمندان سامسونگ لو رفت

آکاایران منابعی که خود را کارمند سامسونگ معرفی کرده اند، تصویری از مشخصات گوشی سامسونگ گلکسی S7 را در اختیار رسانه قرار دادند.

به گزارش آکاایران

تصویری که از گوشی گلکسی S7 نشان داده شده، به احتمال زیاد، واقعی نیست.

براساس شایعات مختلفی که تاکنون منتشر شده، کمتر از یک ماه با معرفی گلکسی S7 فاصله داریم. پرچم دار بعدی سامسونگ احتمالا در کنگره ی MWC 2016 رونمایی خواهد شد. کنگره ی MWC 2016 قرار است در بارسلونا بین سوم تا ششم اسفند ماه برگزار شود. از آنجا که گوشی های سری گلکسی S هیجان زیادی در مردم ایجاد می کنند، بنابراین تعجبی ندارد که طی چند هفته ی گذشته، شایعات بسیاری از سامسونگ گلکسی S7 به چشم خورده است. در واقع، اخیرا هم شایعه ی جدیدی درباره ی این دستگاه منتشر شده است.

تصویری که ملاحظه می کنید توسط منابعی که ادعا می کنند از کارمندان سامسونگ هستند به مسوولان وب سایت Phone Arena فرستاده شده است. در این مرحله، نمی توان گفت که این تصویر تقلبی است یا معتبر. اما در هر صورت، مشخصات احتمالی گلکسی S7 را نشان می دهد. این دستگاه یک نمایشگر 5.1 اینچی با وضوح تصویر 1440p دارد و به یک رم 4 گیگابایتی و دوربین 12 مگاپیکسلی مجهز است. در این تصویر نام هر دو تراشه ی اسنپ دراگون 820 و اگزینوس 8890 را می بینیم. این موضوع نشان می دهد که بسته به بازار، یکی از این دو تراشه درون گلکسی S7 خواهد بود.

تصویری که از گوشی گلکسی S7 نشان داده شده، به احتمال زیاد، واقعی نیست. اما گفته می شود که گوشی جدید گلکسی از نظر طراحی ظاهری شباهت زیادی به گلکسی S6 دارد. بنابراین، می توان گفت که تصویر مورد اشاره چندان هم به دور از واقعیت نیست.

منبع: Phone Arena

منبع :

منبع : بخش مقالات علمی آکاایران
برچسب :