سه بورس بزرگ معادلات بیت کوین در چین، مبادلات تجاری محلی خود را متوقف می کنند
روز گذشته با سابقه ترین بورس جاری بیت کوین در چین، با عناون BTC China اعلام کرد که خدمات تجارت محلی خود را تا پایان ماه جاری متوقف خواهد کرد. امروز نیز دو بورس

آکاایران: سه بورس بزرگ معادلات بیت کوین در چین، مبادلات تجاری محلی خود را متوقف می کنند

آکاایران: روز گذشته با سابقه‌ترین بورس جاری بیت کوین در چین، با عناون BTC China اعلام کرد که خدمات تجارت محلی خود را تا پایان ماه جاری متوقف خواهد کرد. امروز نیز دو بورس دیگر چینی که با بیت‌کوین معامله می‌کنند، Huobi و OKCoin، این اظهارات را تائید کردند و گفتند که تا پایان اکتبر معاملات خود را به حالت تعویق در خواهند آورد. هرچند نشانه‌هایی روشن وجود داشت که این معاملات برای طولانی مدت وجود نخواهند داشت، چراکه Wall Street Journal روز دوشنبه گزارش کرده بود که دولت چین قصد دارد مبالات بیت‌کوین را پس از ممنوعیت ICO‌ها در هفته‌ی گذشته، تعطیل کند. منبعی آشنا با این مباحث به TechCrunch گفت: پس از آن مقامات دولتی جلساتی را با این بورس‌ها در هفته‌ی جاری برای بحث درباره‌ی تعطیل کردن این مبادلات ترتیب دادند.
درحالیکه این بورس‌ها برای مدتی طولانی اجازه‌ی کمک به خرید پول‌های رمزنگاری شده با استفاده از یوان چینی و مبادلات کوین‌ها را ندارند، همچنان می‌توانند به صورت بورس‌های مبادلات بین‌المللی و دیگر خدمات مرتبط با آن‌ها، ادامه‌ی فعالیت دهند.

.

منبع : askitnews.com

منبع : بخش مقالات علمی آکاایران
برچسب :