با استفاده از چه روش هایی در ایران می توان اقدام به خرید سی پی نمود؟
برای بسیاری ازافراد سوال پیش می آید که اصلا سی پی چیست؟ چه مزایایی دارد؟ چگونه می توان آن را خرید یا تهیه کرد و درکدام بازی ها استفاده می شود؟

برای بسیاری ازافراد سوال پیش می آید که اصلا سی پی چیست؟ چه مزایایی دارد؟ چگونه می توان آن را خرید یا تهیه کرد و درکدام بازی ها استفاده می شود؟

سی پی قابلیت ویژه ای است که در برخی از بازی‌ها مخصوصا کالاف دیوتی نسخه اندرویدی از آن استفاده می‌شود. این یک قابلیت منحصر به فرد است که شما را از رقیبان خود متمایز می کند و باعث می شود ازآنها پیشی بگیرید چون سی پی ارتباط مستقیمی با پیشرفت در بازی دارد.

با استفاده از سی پی قادر خواهید بود تا وسایل جانبی بازی مانند تفنگ یا اسلحه را ارتقا دهید که گیمر ها به آن آپگرید می گویند. همچنین با استفاده از سی پی می توانید بخش های مختلف بازی که قفل وغیرفعال یا غیرقابل دسترس هستند را باز کنید.

خرید سی پی باعث باارزش تر شدن اکانت شما می شود و هر زمان که قصد فروش اکانت خود را داشتید می توانید باقیمت چند برابر نسبت به حالت عادی آن را به فروش برسانید.

در کدام بازی‌ها از سی پی استفاده می‌شود؟

بازی های زیادی وجود دارند که از سی پی استفاده می کنند اما نام سی پی درهمه بازی ها بصورت یکسانی وجود ندارد و نامگذاری آن درهر بازی متفاوت است. در واقع می توان گفت که تمام بازی ها قابلیتی برای ارتقای بخش های مختلف ایجاد می کنند ولی نام همه آنها را سی پی نامگذاری نکرده اند.

در واقع سی پی فقط یک نام برای قابلیت پیشرفته ‌تر کردن یا ارتقا بازی ها به شمار می‌رود.

مثلا بازی‌های دیگر مانند پابجی (PUBG) از نام یوسی و بازی کلش آف کلنز (Clash of Clans) از نام جم برای ارتقا یا خرید امکانات مختلف استفاده می‌کنند.

برای خرید سی پی چه کنیم؟

اصلی ترین راه برای خرید و دریافت سی پی از طریق خود بازی است به عنوان مثال در بازی کالاف دیوتی از قسمت (store) یا فروشگاه می توانید برای خرید سی پی اقدام کنید.

 

البته بسیاری از مشکلات برای ایرانی ها وجود دارد که مانع خرید مستقیم آنها از داخل خود بازی می شود. پس بهتر است با جستجوی عبارتهای مختلفی مانند (دریافت سی پی) یا (خرید سی پی) از طریق سایتهای داخلی اقدام به خرید سی پی کنید.

همچنین می توانید علاوه بر خرید سی پی با بیشتر کردن فعالیت خود در بازی آن را به صورت رایگان دریافت کنید.

بسیاری از بازی ها ماموریت هایی به شما می دهند که اگر بتوانید آنها را با موفقیت به اتمام برسانید سی پی را به صورت رایگان به شما می دهند.

مثلا بازی Call of Duty mobile این امکان را برایتان فراهم کرده است که با انجام ماموریت‌های بیشتر از سی پی بیشتری برخوردار شوید. اما اینکه شما سی پی را بخرید یا نه به خودتان بستگی دارد.

بعضی از کاربران که علاقه زیادی به بازی های مهیج مثل کالاف دیوتی که در سراسر جهان محبوب است دارند همه تلاش خود را می کنند که بهتر از رقیبان خود عملکرد داشته باشند.

چگونه دربازی سی پی رایگان دریافت کنیم؟

دریافت سی پی رایگان:

  • کامل کردن چالش های مختلف: اگر بتوانید چالش هایی که بازی برای شما در نظر گرفته است را کامل کنید، به عنوان پاداش به شما سی پی داده خواهد شد.
  • کسب بالاترین رتبه در رده بندی رقابت های بتل پس: از دیگر راه هایی که می توانید سی پی رایگان دریافت کنید، این است که با سعی و تلاش بتوانید در رتبه بندی رقابت های بتل پس جزو نفرات برتر باشید، در اینصورت یک مقدار سی پی به عنوان پاداش به شما تعلق خواهد گرفت.
  • انلاک کردن Gun XP cards ها: شما با انلاک کردن Gun XP cards ها می توانید علاوه بر دریافت سی پی اسکین های جذابی برای سلاح های خود دریافت کنید.
  • خرید بتل پس: شما پس از خرید بتل پس می توانید جوایز و سی پی های رایگان بسیار زیادی را بدست آورید و در پایان رقابت های شما می توانید 800 سی پی بدست آورید و همچنین به راحتی می توانید به واسطه آنها بتل پس های بعدی را خریداری کنید.
  • شرکت در رقابت های بتل رویال: با شرکت کردن در رقابت ها و کامل کردن ماموریت ها می توانید سی پی رایگان زیادی را بدست آورید.
  • اگر شما بتوانید چالش های بتل پس رو کامل کنید به عنوان پاداش مقداری سی پی به شما تعلق می گیرد که به واسطه آنها می توانید کارت های xp gun را خریداری کنید.
  • غارت تجهیزات سایر بازیکنان: اگر شما تجهیزات سایر کاربران را غارت کنید پس از آن مقداری سی پی به حساب شما اضافه خواهد شد.

سی پی مزایای زیادی دارد اعم از:

  • بازیکنان قادر هستند ازسلاح های بیشتر و بهتری در بازی ها استفاده کنند و یا لباس ها و تجهیزات خود را را در بازی طبق خواسته خودشان سفارشی سازی کنند و قابلیت و امکانات جدیدی را به آن اضافه کنند.
  • استفاده از تجهیزات و لوازم مدرن تر و پیشرفته تر برای گیمرها را فراهم میکند.

 

بسیاری از بازیکنان ترجیح میدهند که بیشتر بازی کنند تا هم تجربه بیشتری کسب کنند و ماهرتر شوند و هم ماموریت ها را به پایان برسانند که این کار علاوه بر سی پی رایگان سطحشان را در بازی بالا میبرد.

بسیاری هم دوست دارند سی پی را به صورت رایگان دریافت کنند که این اصلا بدون تلاش و فعالیت بیشتر یا بدون هزینه امکان پذیر نیست.

پس شما هم اگر می خواهید دربازی پیشرفت کنید باید همواره تلاش کنید تا از رقیبان خود جلو بیوفتید و از هوش خود کمک بگیرید و تنها در مواقع نیاز از سی پی بهره مند شوید.

منبع : بخش مقالات علمی آکاایران
برچسب :